Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přiblížení k parodii Henry Proper

25. 8. 2007


 

Henry Proper - Postavy

Henry Proper

Hlavní hrdina adrenalinového dobrodružství. Jeho rodiče byli zabiti zlým lotrem Voltmetrem, když mu nezaplatili za připojení k Matrixu. Při likvidaci rodičů se uvolnil výboj, který se uzemnil do Henryho čela. Díky svému příjmení je často obtěžován kecy o čistotě.

Slon Wlezley

Je to Henryho nejlepší kamarád z početné (i když pravda trochu podivné) rodiny Wlezleyů. Je celkem normální, ale jeho nátura se projeví už ve vlaku do Neštovic.

Hermelína Rangerová

Šprtka, perfekcionista a egoistka. Na druhou stranu se spřáhla s Henrym a svými znalostmi alkoholu a jiných věcí mnohdy zachraňuje situaci.

Pako Malfuj

Úhlavní Henryho nepřítel. Typický záporák. Se svými nohsledy Krabem a Gayem se Henrymu snaží znepříjemnit již tak ubohou existenci.

profezoro Šňup

Učí koktejly a nenávidí Henryho. Je navíc ředitelem Nezmizelu a Henryho oslovuje potupným přízviskem Savomil. Nejspíš naráží na jeho příjmeníš

Bambus Bumbál

Hippiesácký a trochu zhulený ředitel Neštovic. Z důvodů mnoha lidem neznámých drží ředitel Neštovic nad Henrym ochrannou ruku.

Malibu McDonaldová

ředitelka Henryho koleje - Nebermíru. Mezi přáteli zvaná Alpačka. Zcela propadla tomuto nápoji.

Rubikus Bagrid

Neštovický farář a gynekolog. Dovede neuvěřitelné věci s praselyzérem.

lotr Voltmetr aneb ten-jehož-jméno-si-nepamatuju

Henryho nepřítel. Zabil mu rodiče, když mu nezaplatili za připojení k Matrixu.
Chce získat šutr mudrců, aby si zaplatil dobrého providera.

Reforma Doochodová

Učí létání na pometlech

Dred a Šorč Wlezleyovi

Teplí bratři. Chtějí získat Henryho.

Revolver Ood

Kapitán nebermírského družstva. Jméno podivnosti, kterou hrají, se nám nepovedlo zjistit

U. bin Ládin

Bez vousů a s turbanem učí obranu proti ruské mafii. Je zbabělý a neschopný a nakonec chcípne, ale umí udělat dobrou sekanou z amerického špeha.

Ping Pongpotom

Neschopa zaměřený na žáby. Je z Nebermíru.

Michael Jackson

Nebermírský duch. Uchlastal se k smrti

Henry Proper - Děj

Do Neštovic přijíždí nový slavný žák - Henry Proper. Co prožívá tento chlapec, jemuž zabil rodiče zlý lord Voltmetr, když mu nezaplatili za připojení k Matrixu? Co skrývá tajemný balíček u grimlinů Greengottových? Proč po něm pase jeho protivník? Nemá na kvalitního providera!

Co je vůbec zač Wlezleyovic familie? Proč ho nemá rád Pako Malfuj? Proč je Hermelína taková šprtka? Takové otázky se mu vyjasní, když v doprovodu Rubikuse Bagrida dorazí do školy, kde se nevyučují kouzla a magie, nýbrž něco naprosto jiného.

Hrubé nastínění děje:

Henry Proper žije téměř od svého narození u svého zlého strýce Hormona a tety Prdunie. Tato mírně komunistická rodina je vysazena na svého synka, kterému říká teta Lenin, i když se jmenuje docela jinak. Henry tedy netuší, jak se k těmto příbuzným dostal. Zatím se spokojil jen s vysvětlením, že jeho rodiče jeli do Kolumbie.
Jednoho dne se však stane něco podivuhodného. Zrovna na jeho narozeniny mu dojde dopis. Vlastně první, který vůbec dostal.
Jenže jeho bolševický strýček mu dopisy ničí. Ale i přes veškerou snahu, která zahrnuje i zabití pošťáka, se dopisům neubrání.
Nakonec psychicky zhroucená rodina najde útočiště v chýši. Najednou však dveře vyletí z pantů a na scénu se dostavuje Neštovický farář a gynekolog Rubikus Bagrid. Po pár výstřelech z praselyzéru si Henryho odvede a řekne mu pravdu.
Jeho rodiče neodjeli do Kolumbie, není jen tak obyčejný hoch a různé jiné nezbytnosti. Spolu odjedou do Londýna, kde si Henry musí nakoupit potřebné vybavení. I přesto, že ho chce Bagrid nejprve prodat v hospodě a i přes absolutní nedostatek peněz, který je vyřešen odvážnou bankovní loupeží, se dostane na vlak do Neštovic.
Zde se seznámí se Slonem Wlezleym a Hermelínou Rangerovou. Stanou se z nich nerozluční kumpáni. Po přijetí do školy ( ve které se mimochodem musí potýkat s obtížnými a nezbytnými předměty) poznává kouzelnický (tedy, jak se to vezme..) svět. Ale něco není v pořádku.
Vyloupnou se i jeho protivníci. Hnusný a slizský Pako Malfuj a jeho nohsledi, profezoro Šňup a v neposlední řadě i jeho hlavní nepřítel Lotr Voltmetr jednající skrz jednoho z učitelů. Dovede se hoch ledva odrostlý potýkat s nástrahami a nebezpečími? Dovede hrát okopávanou jako mistr?
Odhalí pravdu? Pozná svoje rodiče?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

0

(Bunnies11, 22. 10. 2011 13:45)

Kde stáhnu parodii harryho 2

Trhák!!!

(Kimi, 5. 8. 2011 23:14)

u týhle parodie vždy padám po stole a bortím celý počítač jak se vzmítám v křečích...tohle je protě nestárnoucí parody film!!!! :DDDD dostává mě hlavně profezoro Šňup!!! :D a to mám toho opravdového Seva (Severuse) Snapea opravdu ráda!!!! a mimochodem on má Harryho rád!!! všechno je to v knížce 7.díl!!! :)

blbost

(vanilka, 16. 3. 2011 23:34)

je to hnusný, já mám navíc snapea docela ráda, tak sem to preskočila........myslim ze ja radsi zustanu u normalu, jestli chcete nekdo DOBROU A ODŮVODNĚLOU paarodii, doporučuju pána pařmenů

SEVERUSKA

(severuska, 23. 8. 2009 15:24)

nesnašim všechny parodie na HP , nikdo mě nedonutí abych to četla, miluju origoš a Severuse

Senza!!

(Alex, 12. 5. 2008 19:51)

Nejlepší ze všech je šňup.. :D u toho chytám vždycky děsný záchvaty.. :D :D a u toho nevila slyším debil.. a tady koukám že se jmenuje upe jinak .. Ping Pongpotom :D

trottel

(zelva, 11. 5. 2008 19:07)

Tenhle film je dobrej ale mě se víc líbí parodie Harry Trottel !!

Henry

(Bronka, 13. 3. 2008 14:39)

Docela dobré , ale trochu blbost!!!

ty prde!!!

(tixi, 17. 2. 2008 13:31)

huuuuuuuustyyyyyyyyy!!!!!!!!

SUPR

(Jo tak se opravdu jmenuju, 8. 1. 2008 19:19)

Tohle je supr, ale na youtube to neni jako Malfuj -(Malfoj) ale jako gejfoy

.....

(mmmmm, 27. 12. 2007 20:31)

je to blbost....!!!

hůůůůůůůůůůůůůůstý

(+++, 9. 12. 2007 14:02)

je to fakt mrtě film (a to jsem ho ještě neviděšl)

Bomba

(Petra, 24. 10. 2007 16:27)

Tak na tenhe film nedám dopustit. Pottera jako takového mám ráda, ale toto je rozhoně lepší=D

...

(viki, 19. 10. 2007 16:46)

mě to příde jako blbist!Chudák harry potter

zgdfjgdfjh

(rtuzgthuzghdughdf, 1. 10. 2007 20:21)

no moje nej kámoška a já jsme to sjíždeli u ní doma a bylo to fakt dobry